Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından KUMSMALL AVM'nin resmi açılışı gerçekleştirildi. Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezinin açılışını yaptıklarını belirten Cumhurbaşkanı, ''Ülkemize ve Kayseri'ye yakışan bir yatırım oldu'' dedi. bir dizi ziyarette bulunmak ve toplu açılış töreni gerçekleştirmek üzere geldiği Kayseri’de, en büyük bütçeli kamu yatırımı olan KumsMall AVM’nin de açılışını gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi ziyarette bulunmak ve toplu açılış töreni gerçekleştirmek üzere geldiği Kayseri’de, en büyük bütçeli kamu yatırımı olan KumsMall AVM’nin de açılışını gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını gerçekleştirdiği Kayseri Uluslararası Mobilyacılar Alışveriş Merkezi’nin (KumsMall) açılış törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yanı sıra AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Kayseri Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şeyhi Odakır, oda başkanları, Erciyes KSS Başkanı Ercan Sarıkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Açılış için konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezinin açılış törenine bütün dostlar hoş geldiler. Böyle büyük bir mobilya birimini açmış olacağız. Ya Allah, bismillah. Hayırlı olsun” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, aşure ikram etti Başkan Çolakbayrakdar, aşure ikram etti

Açılış için Mobilya Kente gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ Başkanı Ömer Bulut KusmMall AVM içerisinde incelemelerde bulundu. İncelemenin ardından Erciyes KSS Başkanı Ercan Sarıkaya ve yönetim kurulu üyeleri; bakan ve TOKİ başkanına taleplerini iletti.