Kayseri İl Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 16 yaşındaki E.Y. yarı baygın halde bulundu. Ailesinin kayıp ilanı verdiği E.Y.’nin uyuşturucu etkisiyle kendisinden geçtiği tespit edildi. Jandarma, olayla ilgili 2 kişiyi gözalt

İlkokul öğrencilerine itfaiyecilik mesleği tanıtıldı İlkokul öğrencilerine itfaiyecilik mesleği tanıtıldı

Kayseri İl Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 16 yaşındaki E.Y. yarı baygın halde bulundu. Ailesinin kayıp ilanı verdiği E.Y.’nin uyuşturucu etkisiyle kendisinden geçtiği tespit edildi. Jandarma, olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı. E.Y. tedavi için hastaneye kaldırılırken, ailesi gözyaşlarına boğuldu.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı, Kocasinan İlçe Komutanlığı ve KOM Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu operasyonu düzenlendi. Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Akçatepe Mahallesi’nde gerçekleştirilen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen M.G. ve Ö.G. yakalandı. Şüphelilere ait 2 ev ve 1 araçta inceleme yapan jandarma ekipleri 97 gram metamfetamin, 47 gram kubar esrar, 8 adet uyuşturucu madde, 10 adet uyuşturucu hap, 3 adet alimünyum folyo ve uyuşturucu kullanımında gerekli malzeme ele geçirdi. Şüphelilere ait evlerden birinde kayıp bir genç kızda bulundu. Ailesinin kayıp ilanı verdiği 16 yaşındaki E.Y. yargı baygın bir halde bulundu. İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube ekiplerine teslim edilen E.Y. tedavi için Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. E.Y.’nin ailesi de hastaneye giderek kızlarıyla buluştu. Gözü yaşlı anne ve baba, kızlarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Jandarma ekipleri M.G. ve Ö.G.’yi gözaltına aldı.