CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri’nin İncesu ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. CHP’li Özer’e dert yanan bir vatandaş, “Ben koyu AK Partiliydim. Bundan sonra oy yok. Eğer bunlardan hesap sormazsanız hiç gelmeyin” dedi.

Öncesinde koyu AKP'li olduğunu söyleyen bir vatandaş, AKP'ye bundan sonra oy vermeyeceğini söyleyerek, “Geldiğiniz gün hesap sormazsanız gelmeyin. Ben koyu AK Partiliydim. Bundan sonra oy yok. Eğer bunlardan hesap sormazsanız hiç gelmeyin. Arkadaşım AK Parti'ye oy vermiyor diye vuracaktım. Yalan yok…” ifadelerini kullandı.

Bakan Akar: “(Odessa’daki patlama) Ruslar kesinlikle bu saldırıyla alakalarının olmadığını bize belirttiler” Bakan Akar: “(Odessa’daki patlama) Ruslar kesinlikle bu saldırıyla alakalarının olmadığını bize belirttiler”

“ARTIK YILDIK”

CHP’li Özer'in semt pazarında ziyaret ettiği bir esnaf ise, şu şekilde dert yandı: “Hele bunu bir gönderelim de gerekirse soğan ekmek yiyelim. Artık yıldık ya… Ne Ecevit'in ne de Erbakan'ın zamanında böyle bir zam olmamıştır. Durumlar iyi diyeni tutup içeri atacaksın. Çok zor durumda millet.”