Esra Erol'un evlilik programında tanışarak evlenen ve büyük bir takipçi kitlesine de ulaşan Caner ve Berke çiftinden olay iddia geldi. Gelin Berke yaptığı açıklamada, "Caner ile evliliğimiz bir kurguydu. Bizi programda zorla evlendirdiler." dedi.

 Esra Erol'un evlilik programında tanışarak evlenen ve büyük bir takipçi kitlesine de ulaşan Caner ve Berke çiftinden olay iddia geldi. Gelin Berke yaptığı açıklamada, "Caner ile evliliğimiz bir kurguydu. Bizi programda zorla evlendirdiler."  dedi. 

Kayserili Ozan Kim Milyoner Olmak İster'e renk kattı Kayserili Ozan Kim Milyoner Olmak İster'e renk kattı

 ATV ekranlarında geçtiğimiz sezon izleyici ile buluşan Esra Erol'un evlilik programında Caner ve Berke çifti tanışmış akabinde de evlenmişti. Programın takipçileri tarafından da oldukça sevilen ve takip edilen çift evliliğin üstünden çok geçmeden bir iddia ile tekrar gündeme geldi. Duyanları şoka uğratan açıklama Esra Erol'un da büyük tepkisini çekti. İşte o açıklama! 

 Berke, "Bu evlilik tamamen kurguydu, biz programda zorla evlendirildik."  dedi. Bunun üstüne Esra Erol'dan cevap gecikmedi. Ünlü sunucu bu açıklamayı duyar duymaz iddiaya karşılık vererek yalanladı. Sert bir şekilde tepki gösteren Erol şu sözleri söyledi: 

 “Birincisi, Berke 36 yaşında aklı başında, evet ya da hayır diyebilecek hatta bir kadının kendini tanıdığı en önemli yaşlardan birinde. Bu yaşlarda kiminle hayat kurup kuramayacağına kendi iradesiyle karar verebilir. İkincisi, Berke çok talihsiz bir açıklama yapmış, neye istinaden bunu yaptı onu da bilmiyorum. İnsan yalandan sözlenir yalandan nişanlanır da yalandan evlenmez be kardeşim! Bu kadar yalanın bir parçası olmaz. O zaman bir duruş sergilemesi lazım. İnsan nasıl yalandan evlenip, nüfus cüzdanına nasıl evlendi boşandı yazdırırsın da geleceğini düşünmezsin. Hiç mi geleceğinden korkmazsın. Güya bu kurgu evlilik ya, format gereği biz sizi evlendirdik ya…"   diyen ünlü sunucu devamında da ikilinin gelip evlenmek istediklerini söylediğini belirtti. Daha sonrasında da her şeyin onların istediği şekilde ilerlediğini aktaran Esra Erol, Berke'yi vicdanıyla baş başa bıraktığını ifade etti.