Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin dört bir yanındaki dezenfekte çalışmaları devam ediyor. Korona virüsüne karşı halka açık tüm alanlarda yoğun temizlik ve dezenfekte yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından merkezi ilçelerde de y

Genç kadına otomobil çarptı, metrelerce savruldu Genç kadına otomobil çarptı, metrelerce savruldu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin dört bir yanındaki dezenfekte çalışmaları devam ediyor. Korona virüsüne karşı halka açık tüm alanlarda yoğun temizlik ve dezenfekte yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından merkezi ilçelerde de yürütülen çalışmalar kapsamında kamuya açık alanlarda, okullarda ve dükkanlarda dezenfekte işlemi uygulandı.


Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini şehrin her bölgesinde büyük bir gayret ve titizlikle sürdürüyor. Kayseri’nin merkez ilçelerinde devam eden temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları ilçelerde de başladı. Büyükşehir Belediye ekipleri virüs salgını geçene kadar şehrin her bölgesinde temizlik çalışmalarını sürdürecek. Tomarza ilçe merkezinde de çalışmalarını yürüten ekipler tüm kamu kurum ve kuruluşlarında, okullarda, otobüs duraklarında, dükkanlarda ve kamunun kullanımına açık olan bütün alanlarda temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi.

Kayseri şehir merkezinde devam eden dezenfeksiyon çalışmaları, tüm ilçelerde de titizlikle gerçekleştirilecek.