Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Pınarbaşı Kaymakamı İbrahim Gökmen ve Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ile beraberindeki heyeti kabul etti.

Başkan Büyükkılıç, Pınarbaşı heyeti ile ilçeye değer katan projeleri değerlendirdi.

Ultra Sky Trial Dağ Maratonu ödül töreni yapıldı Ultra Sky Trial Dağ Maratonu ödül töreni yapıldı

Hem kent merkezinde hem de ilçelerde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe belediyeleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç’ı, Pınarbaşı Kaymakamı İbrahim Gökmen, AK Parti İlçe Başkanı Türkay Kara, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ve Başkan Yardımcısı Süleyman Şahan makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Pınarbaşı’nda yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Büyükkılıç, birlik ve beraberlik içerisinde Pınarbaşı projelerine destek vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman 16 ilçenin yanında olduklarını belirten Başkan Büyükkılıç, ilçede yapılan çalışmalar ve ilerleyen süreçte gerçekleştirilecek projeler hakkında istişarede bulunduklarını ifade etti. Pınarbaşı Belediye Başkanı Uzunluoğlu ise Başkan Büyükkılıç’a tüm ilçelere olduğu gibi Pınarbaşı ilçesine gösterdiği özel ilgiden dolayı teşekkür etti.