Büyükşehir’de Kararlar Oy Birliğiyle Alınıyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclisi, Eylül ayı toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Memduh Büyükkılıç’ın da katıldığı Meclis Toplantısı’nda 45 gündem maddesi görüşüldü. Toplantının öne çıkan gündem maddeleri Kültepe’deki turizm faaliyetleri, Pınarbaşı ve

Kayseri Haber 10.09.2019 - 12:54 09.07.2021 - 21:39 Taner

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclisi, Eylül ayı toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Memduh Büyükkılıç’ın da katıldığı Meclis Toplantısı’nda 45 gündem maddesi görüşüldü. Toplantının öne çıkan gündem maddeleri Kültepe’deki turizm faaliyetleri, Pınarbaşı ve Sarıoğlan ilçelerinde kurulacak süt işleme merkezinin yapımı yer aldı. Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri kararları oy birliği ile belirleyerek örnek bir davranış sergiledi.

Büyükşehir Belediye Meclisi, Eylül ayı toplantısında 45 gündem maddesini görüştü. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yönetiminde yapılan toplantıda komisyonlardan gelen kararlar ele alındı.

Kültepe’nin turizme kazandırılması için yapılan proje, Pınarbaşı ve Sarıoğlan ilçelerine yapılacak olan süt işleme merkezleri gibi konuların da aralarında bulunduğu 45 gündem maddesinin tamamı meclis üyelerinin oy birliği ile karara bağlandı. Toplantıda sık sık şehir için uyumlu çalışma vurgusu yapan ve Kayseri’nin önemini vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin her zaman güzelliklerle anılması için gayret gösterdiklerini söyledi ve herkesin bu çalışmalara destek olması gerektiğini kaydetti.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@