Görme engelli olmasına rağmen asla pes etmeyen atletizm, satranç ve goalball sporcusu olan 24 yaşındaki Bekir Ulu, Altı Nokta Körler Derneği Kayseri Şubesi Gençlik Kolları Başkanlığına görevlendirildi.

Bisiklet Milli Takımı, Koramaz Vadisi’ndeki yarışlarda kürsüyü kapattı Bisiklet Milli Takımı, Koramaz Vadisi’ndeki yarışlarda kürsüyü kapattı

Bekir Ulu yaptığı açıklamada: "Görme engelliyim atletizm , satranç ve goalball sporcusuyum , genç yaşıma rağmen yöneticilik ile erken tanıştım uzun yıllar Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübünde Yönetim Kurulu Genel Sekreterliği daha sonra başkanlığına aday olup üyelerimizin taktirleriyle başkan seçildim ve görev sürem bitti yeniden aday olmayıp ilişkimi kestim. Şuan Ankara Bağımsız Görme Engelliler Spor kulübünde sporculuk hayatımı sürdürüyorum. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde Altı Nokta Körler Derneği Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı sayın Murat Atmaca ve genel merkezimizin tensipleri ile Altı Nokta Körler Derneği Kayseri Şubesi Gençlik Kolları başkanlığına görevlendirildim" ifadelerini kullandı.