Bayam: Hacılar’ı hak ettiği merkez ilçe konumuna getirmekte kararlıyız. İlçemizin sorunları ve çözüm yollarını iyi biliyoruz seçildiğimiz taktirde hayata geçireceğimiz projeler için heyecanlanıyoruz” dedi

Bakan Özhaseki: “Ufak bir ihtarı gördük ve onu da anladık. Kendimize biraz daha çeki düzen vereceğiz” Bakan Özhaseki: “Ufak bir ihtarı gördük ve onu da anladık. Kendimize biraz daha çeki düzen vereceğiz”

Esnafı ziyaret eden Bayam, arıtma problemi içme suyu hattının yenilenmesi yol ihtiyaçlarını bildiğini belirtti.

Erciyes projesinde turizme yönelik çalışmalar yaparak cazibeli hale gelmesini, Hacılarımız da oteller, butik oteller gibi tesislerin ve bunlar ile birlikte spor alanları piknik alanları eğlence alanları kurulması gerektiğini vurgulayan Bayam, bunlar ile birlikte kongre ve fuar alanları için yatırımda bulunacaklarını söyledi.

Hacılar’ın marka değeri olan Hacılar Erciyes Spor Klübü’nün en iyi yerlere gelmesi için de herkesin elinin taşın altına koyması gerektirdiğini söyledi.

Bayam: İşimiz Hacılar, gücümüz millet. Hacılar’ın dertlerine deva olacağız inşallah, çalışacağız çok çalışacağız Hacılar’ı hak ettiği yere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.