Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, uzun yıllar görev yaptığı Melikgazi Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Mustafa Palancıoğlu ile makamında görüşen Başkan Memduh Büyükkılıç, ‘’Melikgazi benim için çok özel ve anlamlı bir kurum. Yıllar

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, uzun yıllar görev yaptığı Melikgazi Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Mustafa Palancıoğlu ile makamında görüşen Başkan Memduh Büyükkılıç, ‘’Melikgazi benim için çok özel ve anlamlı bir kurum. Yıllar içerisinde çok emeğimiz ve hizmetimiz oldu. İnşallah, yeni dönemde de Başkanımızın hizmetleri olacak. Hep beraber Kayseri için çalışmaya devam edeceğiz’’ diye konuştu.

Melikgazi Belediyesinde bırakmış olduğu emanetin emin ellerde olduğunu bildiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Kayserimizin tüm ilçeleri hizmet ve yatırım açısından aynı önem ve derecededir. Ancak Melikgazi Belediyesi benim için çok anlamlı bir kurum olup, her alalında emeğim ve hizmetlerimiz bulunmaktadır.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğluise ziyaret ile ilgili olarak şunları söyledi:

Kayseri'de bayraklar yarıya indirildi Kayseri'de bayraklar yarıya indirildi

"Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’ı belediyemizde misafir ettik. Belediyemizin kendisi için çok anlamlı olduğunu biliyoruz. Bizi ziyaret ederek birçok anısının tazelendiğinin farkındayız. Bu bir bayrak yarışı gibi, ondan aldığımız hizmet ve gönül belediyeciliğini bizlerde artırarak devam ettiriyoruz. Melikgazi ilçesinin Başkan Büyükkılıç için ayrı bir yeri olduğunu da biliyoruz. 2020 yılı çalışmalarımızı değerlendirdik. Hep birlikte hizmete ve yatırımlara devam edeceğiz. Kayseri bir bütün bunun farkındayız. Bundan önce de olduğu gibi el ele gönül gönüle tüm Kayseri'yi kucaklayarak; şehrimize hizmet edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim."