Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, devam eden kentsel dönüşüm projeleri ile ilgili bilgi aldı. Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, kentsel dönüşüm inşaatlarının hızla yükseldiğini vurguladı.

Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı’nı ziyaret eden ve Daire Başkanı Hakkı Alp’ten son durum hakkında bilgiler alan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, projeleri maket üzerinden inceledi. Devam eden kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Büyükkılıç, kentsel dönüşüm projelerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini belirtti. Büyükkılıç, bir yandan kentsel dönüşüme ihtiyacı olan bölgeleri tespit edip projelendirirken, diğer taraftan da kentsel dönüşüm inşaatlarının hızla yükseldiğini vurguladı.

Limuzin ile Paris’ten memleketi Kayseri'ye geldi Limuzin ile Paris’ten memleketi Kayseri'ye geldi

Vatandaşların yaşam kalitesini arttıracak, afet riskine önlem alınacak nitelikte kentsel refah sağlayan, sosyal alanları bulunan, kente mimari ve sosyal anlamda değer katacak kentsel dönüşüm projelerinde emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Büyükkılıç, “Emeği geçen, Kentsel Dönüşüm birimimizdeki daire başkanımıza, genel sekreter yardımcımıza, çalışanlarımıza ve yüklenici firmalarımıza teşekkür ediyorum. Allah kazasız belasız konutların anahtar teslimini de yapmayı nasip etsin” dedi.