10 Nisan 2019 Çarşamba , günlük burç yorumu vereceğiniz kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 10 Nisan'ın en şanslı burcu hangi burç . 10 Nisan Çarşamba günü burcu özellikleri nedir? 10 Nisan hangi burç iç

10 Nisan 2019 Çarşamba , günlük burç yorumu vereceğiniz kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 10 Nisan'ın en şanslı burcu hangi burç . 10 Nisan Çarşamba günü burcu özellikleri nedir? 10 Nisan hangi burç için kötü olacak ? Koç burcu felaketler peşinde mi ? Balığın yüzü gülecek mi ? Hangi burç güzel bir işe atılacak? İşte 10 Nisan Çarşamba 2019 burç yorumları, burçlar ve burç tarihleri !

İşsizlik rakamları açıklandı İşsizlik rakamları açıklandı

BOĞA BURCU 10 Nisan 2019 " Çarşamba  "(23 Nisan - 23 Mayıs)

Bugün partnerinizle tartışmamaya özen gösterin. Sinirlisiniz ve kırıcı olabilirsiniz.Başlattığınız işleri tamamlama konusunda oldukça inatçı davranışlar sergileyeceksiniz. Üzerinize aldığınız sorumluluklar konusunda titiz bir tablo çizerken, yeni başlangıçlar için de, araştırmalar yapıyorsunuz. Küçük seyahatler için uygun bir gün olmasına rağmen, küçük aksilikler yüzünden ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

KOÇ BURCU 10 Nisan 2019 " Çarşamba " (23 Mart - 20 Nisan)

Her zaman ki gibi mükemmel devam ediyor herşey . İşler yoluna girdi. Parasal durumunuz da aynı şekilde iyiye gidiyor. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız ortak çalışmalarda, sistemli davranışlarınızın size sağlayacağı avantajlardan kazançlı çıkacaksınız. Bugün, pratik düşünmenize rağmen düşünceleriniz paylaşmak konusunda çekimsersiniz.Yolları kapsayan ve kültür yapınızı destekleyecek planlar yapabilirsiniz. Kişisel çekiciliğiniz ve karizmanız, her zaman olduğundan daha güçlü.

İKİZLER BURCU 10 Nisan 2019 "Çarşamba" (23 Mayıs - 23 Haziran)

Aşk hayatınızdaki gel gitler  sizi çok yordu. Aslında çoktan noktayı koydunuz ama hayır demeyi bir türlü beceremiyorsunuz. Oysa artık yapılacak çok da bir şey kalmadı, biliyorsunuz.İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. Bu sıralar işinizde farklı düşünceler gündemde olacak, ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.

YENGEÇ BURCU 10 Nisan 2019 "Çarşamba " (23 Haziran - 23 Temmuz)

Son günlerde düşünmeden verdiğiniz kararlar sorun yaratmaya başladı.Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa, bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Eğlenceli ortamlardan davet alacaksınız. Olumlu değerlendirmelisiniz.

ASLAN BURCU 10 Nisan 2019 "Çarşamba "(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Son zamanlardaki kontrolsüz harcamalarınız sorun yaratmaya başlıyor. Bugünlerde kapınız çalabilir, dikkat. Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Aşk yaşamınızda uzun vadede değişiklikler yapmak için, bugünden düşünmeye başlamayın.

BAŞAK BURCU 10 Nisan 2019 "Çarşamba" (24 Ağustos- 22 Eylül)

Bugün alacağınız işle ilgili teklifi etraflıca düşünün . Çünkü alacağınız karar parasal geleceğinizi yakından ilgilendiriyor. Karşılıklı ilişkilerinizde gücünüzü farklı bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın tam zamanı.

TERAZİ BURCU 10 Nisan 2019 "Çarşamba" (23 Eylül - 22 Ekim)

Aşk size küstü. O kadar kapınız çalındı ama siz yoktunuz. Bugün, aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Kariyer ve para konusunda olumlu etkileşimler alıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz.

AKREP BURCU 10 Nisan 20197 "Çarşamba " (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugün dikkatinizi hep açık tutmalısınız. Çünkü duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli. Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.

YAY BURCU 10 Nisan 2019 "Çarşamba"(23 Kasım-22 Aralık)

İnatçısınız ve önünüze koyduğunuz hedefi ıskalamıyorsunuz. Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.

OĞLAK BURCU 10 Nisan 2019 "Çarşamba" (23 Aralık - 20 Ocak)

Bugün aile içi birtakım olayların gündeme gelmesiyle birlikte; bugün onlara vakit ayırmalı, sorunlarıyla daha yakından ilgilenmelisiniz. İşinizle ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Her türlü sanatsal olayların gündeme geleceği bir gün. Neptün,kişiliğinizle ilgili sorunların abartmasına neden olacaktır. Sindirim sisteminizle ilgili mevsime bağlı şikayetleriniz olabilir.

KOVA BURCU 10 Nisan 2019 "Çarşamba"(23 Ocak - 19 Şubat)

Bugün şansınız çok açık. Şans oyunlarına için bir şans verin. Siz sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri olan birisiniz. Bugün, sizin gibi rahat birinin tutucu davranışlar içinde olması, arkadaşlarınızın tepkiselliğine hedef olmanıza neden olacaktır. Bugün iddiacı ve istekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi sathınıza çekiyorsunuz. Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.

BALIK BURCU 10 Nisan 2019" Çarşamba"(20 Şubat - 20 Mart)

Son günlerde dikkatiniz çok dağınık. Bu işyerinize yansımaya başladı, dikkat. Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken, geçmiş anılarınız da canlanabilir. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey arzuladığınız sevgi desteği. Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak.

YAY BURCU 

Evli olan yay burçları sorunları geride bırakıyor ve rahat bir düzlüğe çıkıyor. Bekar olanları ise yeni bir ilişki kurma eşiğindeler. Kalıcı bir ilişki istemeniz doğal olarak sizi seçiçi yapmış. yeni iş projeleri üzerinde yoğunlaşacaksınız . İzne çıkan bir arkadaşınızın görevleri size kalabilir. Tam bir yatırım dönemi içindesiniz . Biriktirdiğiniz paraları harcamanız gerekebilir. Bunun yerine başka bir kaynaktan para bulmak sizin için iyi olabilir. Duygularınızı belli etmekte güçlük çekeceğiniz bir günün içerisindesiniz bu sizi ve sevdiklerinizi üzebilir.

YENGEÇ BURCU

Sosyal olmak istediğiniz ve sosyal ortamlara girmek istediğiniz bugün , partnerinizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duyarlı olacağınız gözlerinirken , konuşmalardan fazlasıyla etkilenebilirsiniz. Meslek hayatınızda başarınızın göz önünde olacağı bir gün. Fazla çalışmak motivasyonunuzu artırsada sağlığınıza zararı olabilir. Detaylı çalışmalarınızın para karşılığını alacağınız bir gündesiniz , yatırım projelerinizi hayata geçirmek için uygun fırsatlar söz konusu. Önemli kararlar vermekten kaçınmalı , karar vermek ve düşünmek için akşamı beklemelisiniz.

TERAZİ BURCU

Birlikte olduğunuz kişiyi kendinizden aşağı görmeniz çok yanlış.Daha önceki ilişkilerden ders çıkarmış olmanız gerekiyor. Oysa sevginin önemini siz iyi bilmeliydiniz. Uzun süredir çok çalışıyorsunuz fakat işi tek başınıza yapmak yerine birilerinden yardım isteyebilirsiniz.Temkinli harcamalarınız sayesinde parasal açıdan kafanız rahat. Bu harcamalarınız sayesinde geleceğe yönelik sorununuz yok. Ama daha iyi yatırımlar yapmak yararınıza olabilir mesela bir altın almak gibi. Çıkmayı düşündüğünüz tatil için valizinizi toplayın, önemli eşyalarınızı unutabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 

Bu sefer sizi şansın beklediğine inanıyorsunuz. Yaşadığınız ilişkiyi gereksiz yere geçiştirdiğiniz için hafif pişmanlık duyacaksınız. Yakında bazı görüşmeler , rahatsızlıklarınıza çözümler getirebilir. ilginiz olmayan sürtüşmeleri en az asıl kişiler kadar sorun ediyorsunuz. Ahenkli çalışma hayalleriniz kolay kolay gerçekleşmiyor. Alışkanlıklarınız ara sıra tatsızlıklar yaşatabiliyor.  Bazen parayla tüm ilişkilerinizi kopartıyor gibisiniz. Bugünlerde alacağınız bazı para haberleri , tartışamalarıda getirebilir. Geleceğe asla ertelememeniz gereken problemlerinizin bugünden üstüne gitmelisiniz.

KOVA BURCU

Size bağlanmaya her an hazır birinin cesarete ihtiyacı var. Ona bu güveni siz vereceksiniz. Kimi yerde düşüncelerinizle çelişen flörtçü yanınıza daha fazla gizlememelisiniz.Dönemsel sorunlar birçok kişi gibi sizinde elinizi kolunuza bağlamış görünüyor.Umutsuzluğa kapalı mizacınız bazı küçük  çıkışları zorlamaya devam ettirecek. Sağlıklı ilişkiler , sağlıklı iş ortamına yetemiyor.Parayla ilişkiniz biraz karmaşık. Daha düşünceli harcamalarla işleri yoluna koyabilirsiniz. Gönlünüzün boşluğu bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor. Sabretmekte fayda var. Çevrenizdekilere karşı daha hassas davranmanız gereken bir dönemdesiniz.

KOÇ BURCU

Herşeyin mükemmel gitmesi zaman zaman sizi korkutuyor. Oysa uzun bir süre bu mükemmellik devam edecek gibi görünüyor. Bu duyguyu en çok beyniyle yaşayan birisiniz. Ardı arkası kesilmeyen hesaplarınız var. Maddi çözümlerin gerçekleşme ihtimali biraz güç,bunun dışında bir çok gelişmeden en çok siz memnun olacaksınız.Geleceğe umutla bakışınızın önünde engel yok. Bir takım çabalarınızdaki aşırılıklar size artı tasarruf sağlayabilir. Bir kaç kişiyi ana sorumluluklar gördüğünüz şeyler geçiçi , Yakında kısmende olsa rahatlayabilirsiniz.Bir ilişkinizde sergilediğiniz duyarsızlık, unutulmanıza sebep olabilir.

İKİZLER BURCU

Kendi kendinize sorup cevapladığınız sorulardan doğru cevaplar almanız pek mümkün olmayacak. Sevgilinizdeki son değişiklerle ilgili meraklarınızı açığa çıkartmalısınız. Karşılığını pek görmediğiniz iş yoğunluğunuzun genel yorgunluğunuz ve moralsizliğinizi belirleyiciliği çok fazla  . Bu günlerde alacağınız para haberi sizi yeni düşüncelere sokabilir. Günü geçen ödemelerle ilgili, yakında sonuç alacağınız görüşmeler olacak. Sizi etkilediği konularda yararlı olduğunu düşünen bazı kişiler kararlarınızı erteliyor , zorlandığınız kararlarda bazı etkilerden kurtulmanız kararınızı hızlandıracak.

BOĞA BURCU

Aşk hayatınızda tartışmalar istemiyorsunuz , netlik ,  dinginlik içindesiniz. Ama partnerinizin bu tarzı benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorgular barındırıyorsunuz. Daha küçük  ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir. İş hayatınızdaki belirsizlikler sizi haliyle para biriktirmeye yöneltiyor. Bu parayı iyi korumalı, yine dönemsel şeyler için tüketmemelisiniz. Karmaşık bir konuda belirsiz kişiler sizin kararınızı önemseyecekler bu nedenle tavrınız önemli.

BAŞAK BURCU

Bugün aşk ilişkilerinizde ortaya çıkan gelişmeler daha iyi gözlemlemenize fırsat sunacak, ilişkinizin değerini daha iyi anlayacaksınız. Ay , iş birlikleri konusunda daha dikkatli olmanızı öneriyor.İş kararlarınızda sizi değişik fikirler ve düşünceler bekliyor. Değişik çevrelere girmek veya öneri almak sizin için iyi görünüyor. Maddi konularda tutarsız davranacagınız bir gün ,paranızı tutmakla harcamak arasında gidip geliyor olabilirsiniz. İleriyi düşünerek hareket etmek iyi bir seçim olabilir. Bugün son derece yoğun geçerken dikkatli olursanız,bir çok probleminizede çözüm bulabilirsiniz.

BALIK BURCU

Aşk hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz, sevdginiz insanla yaşayacağınız tüm sorunlar hayatınızı olumsuz etkileyecektir. Ruhsal olarak karamsar ve bazı konularda isteksizsiniz özellikle bugün bazı planlarınızın gecikmesi veya gerçekleşmemesi canınızı sıkabilir.Duygusal girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.İş konusunda ; memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Çalışanlardan dengesiz tavırlar görebilirsiniz , küçük şeyleri kafaya takıp sorun yapabilirsiniz. Dikkatinizi dağıtacak şeylerden kaçnmalısınız. Maddi konularda bazı sıkıntılara düşecek bir gündesiniz. Harcamayı dikkatli yapmayı tercih edeceksiniz. Düşüncelerinizden ve kararlarınızın doğruluğundan emin olmayabilirsiniz , dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Aşk hayatınızda bugün de herşey yoluna girecek. Sevdiğinizle güzel zamanlar geçireceksiniz. Onun bu ilgilerinden dolayı şımaracaksınız. Onu mutlu etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz , karşılığınıda alıyorsunuz. Aklınızı işle ilgili projelerden uzak tutamıyorsunuz , bu enerjiyi işleri yerine koymakta kullansanız belki daha çok verim alacaksınız.Boş hayallerin peşinden yeterince koşmuşsunuz.Maddi olarak harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. İş birlikleri konusunda temkinli olun. İhmal ettiğiniz bir kağıt işi dallanıp budaklanıyor. Çıkmayı istediğiniz bir seyahatten vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

AKREP BURCU

Partnerinizin bir çok adım attıgı , ama sizin bunları görmediğiniz şeklindeki görüşlerde haklılık payı olabilir , yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı sizin atmanız bekleniyor olabilir. Haftanın ilk günü çıkacağınız iş yolculuğu mesleki anlamda ufkunuzu genişletecek . İş arkadaşınızla kurdugunuz sıcak ilişkiler sizi yeni bir ortaklığa hazırlıyor . Maddi olarak ; bugunlerde bir yere toplu para göndermeniz gerekebilir , bu biraz yatırım içerikli gibi gözüküyor , paranın idaresindeki yetenekleriniz size para sorunu yaşatmıyor. Bugunlerde çok önemli bir konuda hassas , kolay unutmayan kişilere karşı titiz olmanızda fayda var.

KOÇ BURCU

Uzun  süredir hazırladığınız planlarınızın eyleme dönüşmesine çok az kaldı . Hala tedirgin ve kararsız olsanız bile bu işi çok ertelemeyin. Her yandan yardım teklifleri alacaksınız. Duygusal açıdan sabah saatlerinizde neşeli ve heycanlı iken ilerleyen saatlerde durgunlaşabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki karşı tarafı önemsemeyen tutumlarınıza devam ederseniz sorunlar yaşayabilir ve karşı tarafı üzebilirsiniz. Bugün duygusal konularda kararlar vermeyiniz.

BOĞA BURCU 

Bugün çevrenizdeki insanları motive ederek onlara moral olacaksınız. Fakat kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeyin , çünkü hedeflediğiniz şeyler bugün her zamankinden dahada belirgin olacak ve ortaya çıkacak.Aşk konusunda ise fazlasıyla düşüş söz konusu. Gönlünüze yeri birilerini almak hayatınıza renk ve neşe katabilir. Hiç yoktan insanlar tarafından size gelen mucizeler ve güzellikleri fark etmeniz iyi olabilir.

İKİZLER BURCU 

Bu aralar grup halinde yapılan çalışmalardan memnun görünüyorsunuz ve bunu yapmaktan zevk alıyorsunuz. Bu mükemmel ortamı bozmamaya ve devam ettirmeye bakın çünkü bu  grupta birbirinizee destek olarak devam ederseniz kolayca  hedeflerinize ulaşmak her biriniz için iyi olacak. Aşk hayatınıza Değinecek olursak düşüncelerinizin net ve kesin olması birçok kapıyı açabiliyor. Fakat aşk hayatınızda bu kadar kesin değilsiniz ve tutuk davranıyorsunuz. Artık yalnızlığınızı bitirmelisiniz.

YENGEÇ BURCU 

Gün geçtikçe beklemediğiniz kadar güçlükle ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki insanlar hatalı olsada olmasada topu sizin üstünüze yıkacak gibi duruyor. Belkide hata sizdedir iyi düşünün ve güzel kararlar verin .İlişkinizde ise daha önce önemsemediğiniz konuları şimdi önemseyebilirsiniz. Bu arada eski ilişkilerinizle ilgili şeyleri düşşünmek yeni ilişkinizi yıpratabilir fazla düşünmemeniz gerek.

ASLAN BURCU 

Derin bir nefes alın , dışarı çıkın hava alın ve rahatlayın . Gösterdiğiniz çabaların ve uğraşların sonucu artık derinlemesine düşünebilirsiniz . Zamanı geldi. Bu döneminizi fiziksel sağlığınızı geliştimede ve dikkat etmede kullanın. Aşk hayatınızda ise sizi hiç sevmeyecek , sizi uzağında tutan insanlarla birikte oluyorsunuz bu konuya dikkat etmeniz sizin için iyi olacak.

BAŞAK BURCU

Bugün olduğundan daha çok güçlük ve baskı ile karşılaşabilirsiniz . Herşeyin sorumluluğunu üstlenmek iyi olmayabilir birazda karşı tarafınızdaki kişilerde suçu arayın. Ve ortamdan biraz çekin bu ruh sağlığınızada , gününüzede iyi gelecektir.

 TERAZİ BURCU 

Sağlığınıza ve kendinize dikkat edin bugün yapacağınız işler sizi biraz yorabilir. Ayrıca başka problemlerle karşılaşmanızda mümkün . Sorunlarınızla yüz yüze gelin ve bunları teker teker sakin şekilde çözmeye bakın. Aşk hayatınız hareketli görünüyor yeni heycanlar başlayacak hazır ve sakin olun.

AKREP BURCU 

Uzun süredir engel olarak gördüğünüz şeyler gün yüzüne çıkıyor , kaçamazsınız. Sizin için en doğru olan bu sorunların üstüne gidip onları çözüme kavuşturmak. Aşk hayatınızda ise Hareketli kişiliğinizin aradığı kişi, çok yakın çevrenizde olabilir.

YAY BURCU

Hayatınızı akışına bırakmış durumdasınız.Güzel ve değişik şeylere açık olun. Herşey olması gerektiği gibi yolunda ve sizin en ufak bir çaba harcamanız gerekmiyor . Mutlu olmaya ve güzel olan herşeyi devam ettirmeye bakın. Aşk hayatınızdan söz edecek olursak sizin istediğiniz gibi davranmıyor diye sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi kesmeyi düşüneceksiniz ama keskin sirkenin küpüne zarar verdiğini unutmamalısınız.Dikkatli davranmalısınız.

OĞLAK BURCU

Hedefleriniz değişen hayat şartlarınızla birlikte biraz daha gecikiyor. Bununla birikte moralinizi bozmak yerine bu durumu detaylıca düşünün ve çözüm yolları arayın. Duygusal hayatınıza ilişkin bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz dikkat edin ve güzel düşünün.

KOVA BURCU 

Bu sıralar gücünüz ve düşünceleriniz iyi konumda olduğu için etrafınızdaki insanlar sizden yardım ve destek alacak. Sizde bol ve sürekli olan bu enerjinizi onlara yardım ederek geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızdan bahsedecek olursak sevdiğiniz kişiden biraz şüphelisiniz fakat rahat bırakmak yararınıza olacak.

BALIK BURCU 

Sosyal hayatınızdan ve dışarıda geçirdiğiniz vakitlerden ne kadar memnun olsanızda sevdiğiniz insanları yeterince ihmal etmiş durumdasınız. Sizin için iyi olan şeyleri yapmaya devam edin fakat sevdiklerinizin gönlünü almayı ve onlarla aranızı sıkı tutmayı ihmal etmeyin. Aşk hayatınıza